Voor diegenen die niet in Schotland zullen zijn rond die tijd

Voor overnachting kun je googlen op camping Groeneveld in Deinze en camping
Blaarmeersen in Gent.
Schotse Dagen in Ooidonk
29 & 30 augustus 2009
Voor de elfde keer gaan in de tuinen van kasteel Ooidonk (Bachte-Maria-Leerne bij Deinze) de Schotse Dagen door. Dit is een tweedaags familiefeest met als thema de Schotse cultuur, sporten en tradities. Dat brengt een uitgebreid programma mee met veel muziek en dans, met whisky en andere Schotse lekkernijen, met een beurs voor Schotse producten, Schotse schapenrassen (met officiële wolkeuring en demonstraties schapen drijven), pony’s, een verteller brengt Schotse verhalen, enz.. Maar ook met veel sport: op zaterdag en zondag Highland Games en op zondag het Belgisch Kampioenschap touwtrekken.
De Schotse dagen hebben plaats op zaterdag 29 augustus a.s. van 13.30 tot 22.00 uur en op zondag 30 augustus 2009 van 10.00 tot 19.00 uur.
Toegang bedraagt zeven euro per persoon, kinderen tot 12 jaar kunnen gratis binnen. Er is parkeerruimte voorzien en aan gehandicapte personen gedacht (parking, toiletten, rolstoelen...).
De Schotse Dagen in Ooidonk is een organisatie van vzw Schotse Dagen Ooidonk met medewerking van de Vlaams Caledonische Society. Graaf t’Kint de Roodenbeke is beschermheer van vzw. Aan de Schotse Dagen in Ooidonk werken meer dan 150 vrijwilligers mee, de volledige opbrengst wordt geschonken aan sociale doelen.
Meer info op
www.schotsedagen.be