Alle regels over het invoeren van huisdieren naar de UK staan hier:
http://www.defra.gov.uk/animalh/quarantine/index.htmZorg inderdaad dat je hond zo spoedig mogelijk wordt ingeend tegen rabies e.d. Je dierenarts moet ook op de hoogte zijn van hoe dit werkt en kan je ook adviseren. Je hond mag je pas 6 maanden na de inenting naar de UK meenemen.
Qua huizen kun je gewoon voor bezichtiging informeren of er huisdieren toegestaan zijn. Niet veel huiseigenaren laten het toe, maar er zijn er altijd wel wat te vinden waar het wel mag. Als je huizen gaat kijken, maak dan sowieso een lijstje voor jezelf wat er beslist aanwezig moet zijn (bijv. wasmachine, BT landline voor telefoon/internet, ijskast e.d.). Dan kun je van te voren alvast informeren of het de moeite waard is om een huis te bezichtigen.
De sites die ik heb meeste heb gebruikt bij huizenjacht zijn
www.s1rental.com en
www.rightmove.co.uk.
I.p.v. Greenock (wat meer stad is) kun je ook kijken of er leuke huizen zijn in Largs, da's een leuk plaatsje langs de kust en zeker ook voor kinderen. Er worden daar een hoop leuke festivals gehouden en er is vaak kermis. Bovendien is het er erg mooi en kun je makkelijk de bus pakken naar Greenock.
Qua scholen heb ik geen idee, maar je kunt vast wel ergens binnenlopen in je vakantie en gewoon informeren.
Succes
