Schotland forum
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
10 Feb 2012, 03:19

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
Zoek:     Geavanceerd zoeken
* Startpagina Help Zoek Inloggen Registreren Active onderwerpen
Schotland forum  |  Schotland accommodatie  |  Schotland jeugdherbergen  |  Topic: Overzichtelijke kaart met jeugdherbergen in Schotland
Pagina's: [1]   Omlaag
Print
Auteur Topic: Overzichtelijke kaart met jeugdherbergen in Schotland  (gelezen 4505 keer)
wim
Schotland fan

Offline Offline

Berichten: 79



« Gepost op: 13 Mrt 2006, 17:04 »

We hebben weer eens een kaartje klaar. Dit keer een overzichtelijke kaart van Schotland met veel jeugdherbergen, net zo opgezet als onze campingkaart, de kaart met bezienswaardigheden en de kastelenkaart van Teije en Lies.
http://www.reisverhaleneuropa.nl/herbergen/herberg.htm
Gelogd
McLark(enshoeve)
Schotland fan

Offline Offline

Berichten: 601


Larkenshoeve


« Antwoord #1 Gepost op: 20 Jan 2009, 12:00 »

Hallo Wim,

Jullie kaarten zijn fantastisch! Ik had afgelopen november via jullie eigen site gereageerd, maar vanwege omstandigheden nog niet verder teruggemaild naar je . Een vriend van ons was terminaal ziek en is in december overleden, heel verdrietig allemaal. Hij, René, was ook een Schotland liefhebber en is er veel met de motor geweest. Als we zelf deze zomer gaan (met de auto) willen we ook 'iets' voor hem doen daar (nog geen inspiratie wàt, misschien ergens een mooie ruwe gedenksteen neerleggen.. we weten 't nog niet).
Ik stuur je binnenkort weer een mail met het vervolg en nog veeeeeel meer vragen over Schotland, oké?

groeten, Bernice
Gelogd
wim
Schotland fan

Offline Offline

Berichten: 79



« Antwoord #2 Gepost op: 20 Jan 2009, 16:24 »

Dat is een heftig verhaal wat je hebt geschreven, dat gaat je niet in de koude kleren zitten. En wat een mooi idee om in Schotland nog iets voor Rene te doen als aandenken. Ik wacht je vervolg en de andere vragen met belangstelling af.

Groetjes, Wim
Gelogd
marga
Schotland fan

Offline Offline

Berichten: 32



« Antwoord #3 Gepost op: 24 Jan 2009, 13:21 »

Wat een geweldige kaart weer! hello2 icon_thumright
Vooral de hostels op Lewis en Uist, heel erg gaaf!
Gelogd
McLeo
Schotland Moderader

Offline Offline

Berichten: 1.453


visiting Scotland since 1978, FOL 93701


« Antwoord #4 Gepost op: 04 Feb 2009, 17:36 »

Zoals altijd Wim ziet het er weer prima uit.
Ik heb in het verleden toen we nog met de tent gingen nog wel eens in een hostel gezeten.
Geen jeugdherberg maar eentje van deze club:
http://www.hostel-scotland.co.uk/

Leo
Gelogd

Wij rijden rond in een VW T4 Exclusive camper.
Pagina's: [1]   Omhoog
Print
Schotland forum  |  Schotland accommodatie  |  Schotland jeugdherbergen  |  Topic: Overzichtelijke kaart met jeugdherbergen in Schotland
Ga naar:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!