Vorig jaar zijn we naar de Higland Games geweest in Strathconon, ons aangeraden door een local. En het was werkelijk subliem!
Het is geen groot festijn, maar echt heel gezellig en vrij authentiek. Iedereen kan ook gewoon meedoen, zowel volwassenen als kinderen vanaf 6 jaar. Voor ieder onderdeel is ook een prijs te winnen.
Mijn kinderen deden mee aan zaklopen, hardlopen, ei op een lepeltje lopen,... en wonnen 1 pond ofzo.
Mijn man deed mee met de 'groten der aarde' dus kogelstoten, paalwerpen, sheaf,.... Dat hij daarna 6 maanden thuis zat met afgescheurde pezen en spier moest hij er bijnemen

Ik heb het even opgezocht en op zaterdag 29 juli 2006 om 11 uur zijn deze games er weer. Neem bij fris weer dekentjes mee en vergeet zeker je picknickmand niet!