Schotland forum
Welkom, Gast. Alsjeblieft inloggen of registreren.
23 Mei 2012, 01:26

Login met gebruikersnaam, wachtwoord en sessielengte
Zoek:     Geavanceerd zoeken
* Startpagina Help Zoek Inloggen Registreren Active onderwerpen
Schotland forum  |  Overige onderwerpen over Schotland  |  Overige onderwerpen  |  Topic: Uitzichtbelasting in GB
Pagina's: [1]   Omlaag
Print
Auteur Topic: Uitzichtbelasting in GB  (gelezen 825 keer)
Teije
Administrator
*
Offline Offline

Berichten: 1.926



« Gepost op: 06 Nov 2005, 12:17 »

Ik las net dit bericht op nu.nl: Britten moeten belasting gaan betalen voor hun uitzicht. Dat treft natuurlijk weer het meest de Schotten die toch in het
mooiste stukje van GB wonen!

Dit is de link:
http://www.nu.nl/news/621054/122/%27Britten_moeten_betalen_voor_uitzicht%27.html
Gelogd
Sas.
Administrator
*
Offline Offline

Berichten: 1.618


Viva Glasvegas!


« Antwoord #1 Gepost op: 06 Nov 2005, 12:31 »

Ja, wij lazen het net ook al. Mag dat eigenlijk zomaar wel?
En wij vroegen ons af: als je nou uitkijkt op een massa grauwe afbraakgebouwen in een buitenwijk, hoef je dan ook MINDER belasting te betalen?

en als je goed leest, treft het niet eens de Schotten Wink
"De Britse regering bouwt volgens de krant aan een gedetailleerde database van alle woningen in Engeland, die voor het eerst in vijftien jaar worden getaxeerd voor gemeentelijke belastingen."
Gelogd
Marien
Schotland fan

Offline Offline

Berichten: 539



« Antwoord #2 Gepost op: 06 Nov 2005, 17:46 »

Zucht.....die Blair draaft door. Maar ja, in het verleden hadden ze ook al rare belastingen. Bijvoorbeeld op de hoeveelheid ramen, waardoor er zo her en der ramen werden dichtgemetseld. Hier in Nederland kende we dat ook trouwens.

Ik vind het geen goed plan, want dan zullen de prijzen van diverse vakantiehuizen ook wel omhoog gaan!
Gelogd

DE FOTO'S EN HET VERSLAG VAN ONZE VAKANTIE VAN 2008 STAAN ONLINE!!!
http://W
Pagina's: [1]   Omhoog
Print
Schotland forum  |  Overige onderwerpen over Schotland  |  Overige onderwerpen  |  Topic: Uitzichtbelasting in GB
Ga naar:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valid XHTML 1.0! Valid CSS!